Cestování do zahraničí

Voláte a posíláte SMS ze zahraničí?

Zjistěte více o našem roamingu a volejte a posílejte zprávy, ať už jste kdekoliv.

Najděte jednoduché řešení na Vaše komunikační potíže

Následuje seznam často kladených dotazů ohledně volání v zahraničí. Pokud máte otázku, která ještě nebyla zodpovězena v sekci níže, prosím obraťte se s dotazem na naší zákaznickou podporu.

Zaplatím něco za roaming?

Odchozí hovory jsou zpoplatněny relevantní sazbou pro daný region a využívaného operátora.

Kolik zaplatím za roaming?

Zjistit sazbu roamingu z jakéhokoli místa pro jakoukoli destinaci je možné vytočením *107* následované číslem volaného, následované #. Sazba hovoru za minutu se zobrazí na obrazovce.

Jak se přihlásím k roamingu?

Přihlášení k roamingovým sazbám proběhne automaticky, když používáte naší SIM kartu od Vectone. Tato služba je exkluzivně dostupná pouze zákazníkům Vectone Mobile.

Potřebuji spojovací číslo pro volání do/ze zahraničí?

Ne - stačí vytočit číslo s předčíslím.

Jak používat Vectone roaming, když jste v zahraničí?

1. Zapněte si Váš mobilní telefon.
2. V menu „Vectone služby“ klikněte na „Vybrat roaming nastavení“. Berte, prosím, na vědomí, že se vzhled menu může lišit podle typu mobilního telefonu (například na některých telefonech místo „Vectone služby“ se může zobrazovat „SIM nastavení“).
3. Po vybrání „Roaming“, máte dvě možnosti: Automacké či Manualní nastavení. My doporučujeme Manualní.
4. V sekci „Vyberte místo“ vyberte „Zahraničí“ a opusťte menu. Roaming se spustí během 20-40 vteřin a poté si můžete užívat Vectone roaming signálu.
Poznámka: Pokud chcete Vectone SIM kartu používat po návratu zpět do České republiky (poté, co jste si nastavili telefon na roaming), musíte celý proces opakovat a zvolit „Česká republika“ v menu „Vyberte místo“. Signál se znovu obnoví za 20-40 vteřin.

Pro více informací si prosím přečtěte naše Obchodní Podmínky