2 země 1 SIM karta

Zjednodušte si život - používejte ve dvou státech jedinou SIM kartu se dvěma místními mobilními čísly a příslušnými výhodami!

Se službou 2 země 1 SIM karta bude vaše Vectone SIM karta fungovat jako 2 Vectone SIM karty najednou. Služba je bezplatná a umožní vám mít dvě národní čísla ve dvou různých zemích a s nimi spojené výhody.

Používejte jednu SIM kartu pro dvě mobilní čísla ve dvou různých státech.

Žijete a pracujete najednou ve dvou různých státech? Často se vracíte domů, chcete být v kontaktu s přáteli, kolegy či klienty v jiné zemi? Potom je bezplatná Vectone služba 2 země 1 SIM karta pro vás ideální.

S jedinou SIM kartou, která obslouží dvě mobilní čísla, můžete cestovat mezi dvěma státy jen s jedním účtem Vectone a neztratit přitom žádnou z východ místní SIM karty. Nejenže získáte místní národní číslo, takže budete k zastižení v obou státech, ale můžete si také užívat levné sazby Vectone, ať už jste tam a nebo tady.

Stávající zákazníci

Jednoduše si zaregistrujte druhé telefonní číslo na vaši stávající SIM kartu. Kontaktujte prosím zákaznickou podporu na čísle 222 (z vašeho Vectone čísla) nebo zavolejte na +420 794 099 962 .

Noví zákazníci

Objednat službu 2 země 1 SIM karta!

Obchodní podmínky : 
  • Dostupnost: Tato nabídka je platná pouze pro zákazníky Vectone Česká republika.
  • Účty: Obě čísla fungují pod stejným Vectone účtem, stačí tedy dobít pouze jediný účet k navýšení kreditu na obou číslech. 
  • Aktivační doba: Aktivace proběhne během jednoho pracovního dne pro zákazníky s novým typem SIM karty. Aktivace je možná pouze pro stávající generaci SIM karty Vectone – pokud máte starší typ SIM karty, zašleme vám nový typ.
  • K získání služby je zapotřebí vyjádřit souhlas s obchodními podmínkami.