O nás

Vectone Mobile sídlí v londýnském Canary Wharf a najdete nás tak přímo v srdci evropského a světového finančního dění. Již přes 15 let působíme ve velice dynamickém odvětví telekomunikací a stali jsme se za tu dobu opravdovými průkopníky na poli mobilních operátorů v mnoha evropských zemích, jako jsou Spojené království, Nizozemí, Rakousko, Dánsko, Finsko, Polsko, Portugalsko nebo Švédsko.

Naším posláním je maximálně lidem zjednodušit a zpřehlednit jinak někdy poměrně nepřehlednou nabídku tarifů velkých operátorů. Děláme vše proto, abychom byli neustále o krok napřed. I proto s námi volá po celém světě již přes 5 milionů spokojených uživatelů!

Značka Vectone Mobile patří do skupiny Mundio, která je vůdčím inovátorem a poskytovatelem nejmodernějších telekomunikačních a telekonferenčních řešení pro uživatele po celém světě. Naše londýnská kancelář, situovaná v rušném business distriktu Canary Wharf, je pro nás dostatečným generátorem neustálého vzruchu a jsme tudíž vždy dostatečně motivovaní k ještě usilovnějšímu pokroku v naší práci.

Vectone Mobile je operátorem stojícím na pilířích neustálé inovace a nesporné profesionality našeho multikulturního týmu lidí, kteří zbožňují svou práci. Pokud i Vy chcete být součástí našeho úžasného poslání sbližovat lidi po celém světě, budeme rádi, když se na nás obrátíte.