Najděte jednoduché řešení na vaše komunikační potíže
Máte otázku či problém? Porozhlédněte se po našich webových stránkách, seznamte se s naší nabídkou a službami a jejich Obchodními podmínkami. Mnohé odpovědi na vaše otázky najdete také v menu Podpora. Děkujeme vám! Pokud stále máte otázky nebo potřebujete pomoc s vyřešením specifického problému, kontaktujte Zákaznickou podporu.

Co je balíček Start?

V balíčku Start najdete svou novou SIM kartu a informační brožuru. SIM karta může být předplacena a námi přednabita na určitou částku.

Co je tarif Start?

Tarif Start je sazba, kterou jsou zpoplatněné veškeré hovory, SMS a data až do okamžiku, kdy si poprvé dobijete své Vectone Mobile číslo. Po prvním dobití Vectone Mobile čísla účtujeme naše standardní sazby za hovory, SMS a data. Pro zobrazení sazeb tarif Start klikněte zde.

Kolik kreditu je předplaceno (přednabito) na Start balíčku?

Start balíček zpravidla neobsahuje předpacenou (přednabitou) částku.Výchozí konto je tedy rovno 0 Kč. Ovšem pokud balíček Start obsahuje předplacenou (přednabitou) částku, bude jasně uvedena na obalu balíčku nebo na plastovém držáku SIM karty. Pro kontrolu výše vašeho zůstatku vložte novou Vectone Mobile SIM kartu do mobilního zařízení a vytočne *102#.

Mám nový balíček Start od Vectone Mobile. Jaký je můj tarif?

Dokud si poprvé nedobijete své číslo, budete volat za náš tarif Start. Ovšem jakmile si dobijete své číslo, budete volat, psát a využívat data za náš standartní tarif. Pokud nemáte předplacenou (přednabitou) Vectone Mobile SIM kartu žádnou částkou, budete po svém prvním dobití automaticky používat náš standartní tarif.

Co se stane s mým předplaceným kreditem po mém prvním dobití?

Pokud jste obdrželi SIM kartu s předplacenou (přednabitou) částkou, nemusíte se obávat. Po vašem prvním dobití jednoduše přičteme váš nový kredit k již přednabité částce.
 

Volání Vectone zdarma: Česká republika

Volejte svým blízkým v České republice zdarma

Zjistěte víc
 

Průvodce mezinárodním voláním

Zjistěte, jak volat levněji do zahraničí.

Zjistěte víc

Doporučte přítele

 

Když doporučíte přítele, každý na tom vydělá.

Zjistěte víc