Tarif Start

Tarif Start je počáteční tarif, který je přednastaven na Vaší SIM kartě.

Pokud máte jakoukoliv otázku, která není zodpovězena, naše zákaznická podpora Vám s radostí pomůže.

Najděte jednoduché řešení na vaše komunikační potíže
Máte otázku nebo problém? Zkuste nejdříve našeho Rychlého poradce - řešení a veškeré informace na často kladené otázky a požadavky. Děkujeme Vám za snahu vyřešit danou situaci - pokud stále máte otázky nebo potřebujete pomoc, potom kontaktujte zákaznickou podporu.

Co je Start balíček?

Start balíček obsahuje SIM kartu a informační brožuru. SIM karta může být předplacená a námi přednabita na určitou částku.

Co je tarif Start?

Tarif Start je sazba, kterou jsou zpoplatněné veškeré hovory, SMS a data, do okamžiku, než si dobijete své Vectone číslo. Po prvním dobití Vectone čísla jsou pak účtovány standardní sazby za hovory, SMS a data. Pro zobrazení sazeb tarif Start klikněte zde.

Kolik kreditu je předplaceno (přednabito) na Start balíčku?

Většinou Start balíček neobsahuje předpacenou (přednabitou) částku.Výchozí konto je tedy rovno 0 Kč. Ovšem pokud balíček Start obsahuje předplacenou (přednabitou) částku, bude jasně uvedena na obalu balíčku nebo na plastovém držáku SIM karty. Pro kontrolu výše Vašeho zůstatku, vložte novou Vectone SIM kartu do mobilního zařízení a vytočne *102#

Mám nový Start balíček od Vectone. Jaký je můj tarif?

Dokud si prvně nedobijete své číslo, budete volat za náš tarif Start. Ovšem jakmile si poprvé dobijete své číslo, budete volat, psát a surfovat za náš standartní tarif. Pokud nemáte předplacenou (přednabitou) Vectone SIM kartu žádnou částkou, budete po svém prvním dobití automaticky používat náš standartní tarif.

Co se stane s mým předpaceným kreditem po mém prvním dobití?

Pokud jste obdrželi SIM kartu s předplacenou (přednabitou) částkou, nemusíte se obávat. Po svém prvním dobití neztrácíte nic a nová suma se přičte k již přednabité částce.