Tarif Start

Tarif Start je počáteční tarif, který je přednastaven na vaší SIM kartě.

Pokud máte jakoukoliv otázku, která není zodpovězena, naše zákaznická podpora Vám s radostí pomůže.

Najděte jednoduché řešení na vaše komunikační potíže
Máte otázku či problém? Porozhlédněte se po našich webových stránkách, seznamte se s naší nabídkou a službami a jejich Obchodními podmínkami. Mnohé odpovědi na vaše otázky najdete také v menu Podpora. Děkujeme vám! Pokud stále máte otázky nebo potřebujete pomoc s vyřešením specifického problému, kontaktujte zákaznický servis.

Co je balíček Start?

V balíčku Start najdete svou novou SIM kartu a informační brožuru. SIM karta může být předplacena a námi přednabita na určitou částku.

Co je tarif Start?

Tarif Start je sazba, kterou jsou zpoplatněné veškeré hovory, SMS a data, a to do okamžiku než si poprvé dobijete své Vectone Mobile číslo. Po prvním dobití Vectone Mobile čísla účtujeme standardní sazby za hovory, SMS a data. Pro zobrazení sazeb tarif Start klikněte zde.

Kolik kreditu je předplaceno (přednabito) na Start balíčku?

Start balíček zpravidla neobsahuje předpacenou (přednabitou) částku.Výchozí konto je tedy rovno 0 Kč. Ovšem pokud balíček Start obsahuje předplacenou (přednabitou) částku, bude jasně uvedena na obalu balíčku nebo na plastovém držáku SIM karty. Pro kontrolu výše vašeho zůstatku, vložte novou Vectone Mobile SIM kartu do mobilního zařízení a vytočne *102#.

Mám nový balíček Start od Vectone Mobile. Jaký je můj tarif?

Dokud si prvně nedobijete své číslo, budete volat za náš tarif Start. Ovšem jakmile si poprvé dobijete své číslo, budete volat, psát a surfovat za náš standartní tarif. Pokud nemáte předplacenou (přednabitou) Vectone Mobile SIM kartu žádnou částkou, budete po svém prvním dobití automaticky používat náš standartní tarif.

Co se stane s mým předplaceným kreditem po mém prvním dobití?

Pokud jste obdrželi SIM kartu s předplacenou (přednabitou) částkou, nemusíte se obávat. Po svém prvním dobití neztrácíte nic a nová suma se přičte k již přednabité částce.